Bosna Hersek


>Teklif Al

Bosna Hersek

Maxi Logistics Services Bosna Hersek Karayolu Nakliye

Bosna Hersek ADR Parsiyel, Grupaj İhracat, İthalat, Transit Tenteli ve Frigo Tır Yük Taşımacılığı Nakliyat, Diplomatik Eşya Nakliye, Transport, Nakliye, Lojistik, Express Taşımacılık

Bosna Hersek parsiyel ( grupaj ) ihracat, ithalat ve transit nakliye konusunda sektörde en iyisi olan Maxi Logistics Services, yılların verdiği tecrübe ve kalitesiyle düzenli olarak başta Saraybosna ( Sarajevo ) , Mostar, Tuzla, Banja Luka, Zenica, Brcko, Bjelina, Doboj, Travnik, Prijedor, Bihac, Trebinje, Visegrad, Zvornik, Bosanski Raca, Bosanska Raca, Lukovac, Sanski Most, Bosanski Petrovac, Metkovic, Maglaj, Teslic, Kijuc, Duvno, Fojnica, Foca, Medugorje, Bos Grahovo ve Neum olmak üzere ayrıca Bosna Hersek’in tüm şehirlerine firmamız ve acentelerimize ait araçlarla parsiyel ( grupaj ) ve komple karayolu taşımacılık sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir. Ayrıca dilerseniz malzemelerinizi Minivan ve Panelvan araçlarla daha hızlı olarak ekspres nakliye hizmeti ile güvenli olarak varış adresine ulaştırıyoruz.

İHRACAT

Her hafta Cuma ve Cumartesi günü standart olarak İstanbul Avrupa Yakasında bulunan depomuzdan Bosna Hersek’in başta Saraybosna ( Sarajevo ) , Mostar, Tuzla, Banja Luka, Zenica, Brcko, Bjelina, Doboj, Travnik, Prijedor, Bihac, Trebinje, Visegrad, Zvornik, Bosanski Raca, Bosanska Raca, Lukovac, Sanski Most, Bosanski Petrovac, Metkovic, Maglaj, Teslic, Kijuc, Duvno, Fojnica, Foca, Medugorje, Bos Grahovo ve Neum olmak üzere tüm şehirlerine karayolu parsiyel çıkışlarımız bulunmaktadır. Ayrıca hafta içi her gün Türkiye’nin bütün şehirlerinden Bosna Hersek’in bütün şehirlerine komple Tenteli Tır, Minivan, Frigo Tır, Panelvan, Lowbed, Gabari Dışı ve Açık Tır yüklemeleriniz için hızlı ve güvenli araç organize edebiliriz.

İTHALAT

Her hafta Cuma günü standart olarak Bosna Hersek Saraybosna ( Sarajevo ) , Mostar, Tuzla ve Banja Luka depomuzdan Halkalı ( Muratbey ) , Erenköy ve Gebze Gümrüklerine karayolu parsiyel ( grupaj ) çıkışlarımız bulunmaktadır. Ayrıca hafta içi her gün Bosna Hersek’in bütün şehirlerinden Türkiye’nin bütün şehirlerine komple Tenteli Tır, Minivan, Frigo Tır, Panelvan, Lowbed, Gabari Dışı ve Açık Tır yüklemeleriniz için hızlı ve güvenli araç organize edebiliriz.

TRANSİT

Her hafta Cuma ve Pazartesi günü standart olarak İstanbul ( Avrupa Serbest Bölge, Tuzla Serbest Bölge ), Kocaeli ( Kocaeli Serbest Bölgesi ), Bursa (Gemlik Serbest Bölge ) ve İzmir ( İzmir Serbest Bölge ) Gümrüklerine bağlı bulunan Gümrüklü Antrepolardan yada Serbest Bölgelerden Bosna Hersek’in başta Saraybosna ( Sarajevo ) , Mostar, Tuzla, Banja Luka, Zenica, Brcko, Bjelina, Doboj, Travnik, Prijedor, Bihac, Trebinje, Visegrad, Zvornik, Bosanski Raca, Bosanska Raca, Lukovac, Sanski Most, Bosanski Petrovac, Metkovic, Maglaj, Teslic, Kijuc, Duvno, Fojnica, Foca, Medugorje, Bos Grahovo ve Neum olmak üzere tüm şehirlerine karayolu parsiyel çıkışlarımız bulunmaktadır. Ayrıca hafta içi her gün Türkiye’nin bütün şehirlerinden Bosna Hersek’in bütün şehirlerine komple Tenteli Tır, Minivan, Frigo Tır, Panelvan, Lowbed, Gabari Dışı ve Açık Tır yüklemeleriniz için hızlı ve güvenli araç organize edebiliriz.

Maxi Logistics Services, teknolojiye paralel olarak kurumsallaşmayı ön planda tutarak hedeflerini daha iyi hizmet vermek için planlamıştır. Bosna Hersek destinasyonuna ihraç edeceğiniz ya da Bosna Hersek destinasyonundan ithalat edeceğiniz malzemelerinizin takibini Tracking sistemimizde günlük olarak takip edebilirsiniz. Maxi Logistics Services Kapasitesi arttırılan modern nakliye filosu ve organize yapısı ile yurt dışı ve yurt içi taşımacılığında en iyi imkanları sunmayı Müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutacak şekilde hizmette en iyiyi yakalamayı amaç edinmektedir.
Maxi Logistics Services, Bosna Hersek destinasyonuna yapacağınız karayolu nakliye sevkiyatlarınızda hizmetinize uzman personeli ve yılların verdiği sektör deneyimleriyle size bir telefon kadar yakın +90 216 335 55 97 no’lu telefondan yada info@maxitransport.eu mail adresinden siz Değerli müşterilerimize Hafta içi 08:30 - 18:30 saatleri arasında Sorunsuz Hizmet vermeye hazırız. Ayrıca 7 gün / 24 saat ulaşabileceğiniz WhatsApp numaramız +90 541 612 97 39. Ürünlerinizi hızlı, güvenilir ve sorunsuz bir şekilde müşterinize ulaştırır. Sevkiyatlarınız ile ilgili sorularınızı yöneltebilir, yükünüzün durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca parsiyel çıkış yaptığımız şehirleri aşağıda bulabilirsiniz.

İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Sarajevo
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Banja Luka
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Tuzla
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Zenica
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Bijeljina
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Mostar
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Brcko
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Doboj
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Cazin
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Zvornik
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Zivinice
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Bihac
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Travnik
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Gradiska
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Gracanica
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Lukavac
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Tesanj
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Sanski Most
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Velika Kladusa

Bosna Hersek karayolu yüklemeleriniz için fiyat istenirken malzeme ile ilgili bazı önemli bilgilerin eksiksiz verilmesi bir çok problemin önüne geçecektir.
Bu önemli bilgiler;

1 - Malzemenin Cinsi ( yedek parça, tekstil, makina, kumaş, gıda vb.)
2 - Malzemenin ambalaj şekli ( Koli, Palet, Rulo, Kasa, bağ ) ve taşıma ölçüleri ( en, boy, yükseklik ) 
3 - Malzemenin fatura bedeli, Yükleme tarihi, Kargonun aciliyet durumu.
4 - Malzemenin üst üste konulup konulamayacağı.
5 - Malzemenin yükleme adresi, yükleme gümrüğü ve teslim adresi, teslim gümrüğü doğru olarak verilmelidir.
6 - Malzemenin başka özellikleri varsa mutlaka belirtilmelidir.

Bosna Hersek Karayolu Parsiyel ( Grupaj ) Nakliyede Hesaplama Yöntemi;

Bosna Hersek ülkesine göndereceğiniz ( sevk edeceğiniz ) yükleriniz için aşağıdaki hesaplama yöntemlerini kullanabilirsiniz.

- Palet, Sandık, Koli, çuval ve benzeri yüklerde hacim V = en x boy x yükseklik
- Rulo, Bağ, Bundle, Kazan ve silindirik yüklerde hacim V = 3,14 x yarı çapın karesi x yükseklik ( pi sayısı:3,14 sabittir )

1 m3 = 333 kg / 1 ton = 3 m3 / 1 ldm: 1.730 kg olarak hesaplanır.

Otomatik Hacim Hesaplama Tablosu için tıklayınız.

* Bosna Hersek ihracat ve transit parsiyel ( grupaj ) Bosna Hersek’den ithalat parsiyel ve Bosna Hersek’den transit üçüncü ülkelere yapılan parsiyel taşımalarımızdır.
* Bosna Hersek parsiyel ( grupaj ) ihracat, ithalat ve transit taşımalarda fiyatlandırma; Parsiyel ( Grupaj ) veya Komple Tır olarak hesaplanır.
* Bosna Hersek parisyel ( grupaj ) ihracat ve transit taşımalarında haftalık servisler; 2 ila 4 seferdir. Bosna Hersek

Bosna Hersek Hakkında Genel Bilgiler

Ülke İsmi

: Bosna Hersek Cumhuriyeti

Yönetim Biçimi

: Federal Cumhuriyet

Başkenti

: Saraybosna

Resmi Dili

: Boşnakça, Sırpça, Hırvatça

Para Birimi

: Konvertible Mark (KM, BAM diye de geçmekte)

Yüzölçümü

: 51.197 km²

Nüfus

: 3.845.000 ( 2017 tahmini )

Güzergah

: Türkiye - Bulgaristan – Sırbistan - Bosna Hersek

Başlıca Şehirleri

: Saraybosna ( Sarajevo ) , Mostar, Tuzla, Banja Luka, Zenica, Brcko, Bjelina, Doboj, Travnik, Prijedor, Bihac, Trebinje, Visegrad, Zvornik, Bosanski Raca, Bosanska Raca, Lukovac, Sanski Most, Bosanski Petrovac, Metkovic, Maglaj, Teslic, Kijuc, Duvno, Fojnica, Foca, Medugorje, Bos Grahovo, Neum

Bosna Hersek Limanları

: Brcko, Orasje, Bosanski Brod, Bosanski Samac, Bosanska Gradiska, Metkovic

Mesafe

: İstanbul ( Avrupa Yakası ) – Saraybosna ( Sarajevo ) : 1.150.- Km

Youtube

https://www.youtube.com/watch?v=J39Xy45jRIM

*Komple tır çıkışları her çalışma günü yapılabilmektedir.